Uitslagen MTB 2010

Foto Podium

olympic_pictogram_cycling_mountain_bike_16_16uitslagen 2010

datum wedstrijd rijders uitslag klasse
26 september Belgacom GP, Beringen Belgium Britt 3e Vrouwen junior
Belgacom GP, Eind klassement Belgium Britt 4e Vrouwen junior
19 september Walloniƫ Cup, Houffalize Belgium Britt 2e Vrouwen junior
18 september NK Marathon, Groesbeek Netherlands Nick 4e Amateurs
Peter 6e Studenten
Eric 32e Masters2
12 september RWP-Cup, Grand Raid Godefroy Belgium Nick 1e Amateurs, halve Marathon
RWP-Cup, Overall klasement halve marathon Netherlands Nick 1e Amateurs
5 september NRW-Cup, Remscheid Germany Britt 2e Vrouwen Junior
Bergrace, Lunteren 75min Netherlands Nick 3e Amateurs
Netherlands Mark DNF Elite
Bergrace, Lunteren 150min Netherlands Eric 8e Masters2
Bergrace, Overall klasement 75min Netherlands Nick 1e Amateurs
29 augustus Flanderscup, Langdorp Belgium Britt 1e Vrouwen Junior
Houffalize Marathon Belgium Peter 6e Mannen U23
21 augustus Belgacom MTB GP, Graadsbergen Belgium Britt 2e Vrouwen junior
14 augustus Iron Bike, Ischl Austria Peter 57e Heren
12 augustus ATB Challenge, Lemelerveld Netherlands Nick 2e Heren 2-Team
7 augustus MTB Marathon Neustadt Germany Nick 10e Heren
30 juli MTB Challenge, Polen Poland Juro en Eric 5e Masters Team
Peter 34e Man Solo
Jorn 83e Man Solo
Pieke 93e Man Solo
Lodewijk 95e Man Solo
17 juli NK XC 2010, Zoetermeer Netherlands Nick 3e Amateurs
Britt 5e Vrouwen Nieuwelingen
Eric 35e Masters40+
11 juli Rheinland MTB Cup, Pracht Germany Britt 1e Vrouwen Junior
Erbeskopf Marathon, Thalfang Germany Peter 16e Elite
4 juli Belgacom Grand Prix, Sankt-Vith Belgium Britt 4e Vrouwen Junior
Nat competitie, Steenwijk Netherlands Nick 1e Amateurs
27 juni Bergrace, Oosterbeek (75) Netherlands Nick 2e Amateurs
Bergrace, Oosterbeek (150) Eric 11e Masters 2
Juro 35e Masters 1
Lodewijk 52e Masters 1
20 juni Belgacom GP, Averbode Belgium Britt 4e Vrouwen junioren
13 juni Nissim Yabo Bike Trophy, Groesbeek Netherlands Britt 3e Vrouwen
Nick 2e Amateurs
RDHF, Malmedy Belgium Peter 29e Elite
6 juni Bergrace, Arnhem (75) Netherlands Nick 1e Amateurs
Bergrace, Arnhem (150) Eric 11e Masters2
Pieke 14e Masters1
Belgacom GP, Verviers Belgium Britt 3e Vrouwen Junior
Peter 27e Belofte
AlpenTour Trophy, Schladming Austria Juro 15e Masters
Lodewijk 16e Masters
Jorn DNF Masters
30 mei NRW-Cup, Hagen Germany Britt 2e Vrouwen Junior
Bike Marathon, Saarschleifen 55km Germany Nick 2e Overall
Bike Marathon, Saarschleifen 103km Germany Eric 11e Masters2
Pieke 18e Masters1
Peter 23e U23
Juro 47e Masters1
Lodewijk DNF Masters1
24 mei Ardennen Trophy, La Reid Belgium Nick 18e Masters1
Peter 26e Elite
23 mei Rheinland MTB Cup, Betzdorf Germany Britt 2e Vrouwen U17
16 mei Rabo MTB trophy, Apeldoorn Netherlands Britt 4e Junioren Vrouwen
Lodewijk 62e Masters 1
15 mei Rabo MTB trophy, Apeldoorn Netherlands Nick 4e Amateurs
WK 12h MTB, Weilheim Germany Pieke, Eric Juro, Jorn 4e 4-team
13 mei Belgacom GP, Gooik Belgium Britt 2e Junioren Vrouwen
EBBT #4 Les Cimes des Waimes Belgium Peter 49e Elite
9 mei NRW-cup, Oelde Germany Britt 3e Vrouwen U17
Bergrace, Oss (75) Netherlands Nick 1e Amateurs
Bergrace, Oss (150) Netherlands Juro 41e Masters1
Lodewijk DNF Masters 1
2 mei NRW Cup, Solingen Germany Nick 9e Elite
1 mei World Cup Citizens race, Houffalize Belgium Britt 3e Vrouwen
Peter 75e Elite/U23
25 april Merida Wallonia Cup, Mons Belgium Britt 1e Junior Vrouwen
Seat Arend Benthem cup, Havelte Netherlands Nick 1e Amateurs
Mark 41e Elite
Le Cross de la Truite, Pont-Ligneuville Belgium Peter 15e Elite
24 april SKS Marathon Sorpetal, (100km) Germany Pieke 19e Masters1
Lodewijk 53e Masters1
SKS Marathon Sorpetal, (55km) Juro 56e Masters1
Jorn ?e Masters1
18 april Noordelijke ATB Trophy, Norg Netherlands Britt 13e Vrouwen
11 april PoisonBikesCup, Ochtendung Germany Britt 1e Vrouwen U17
5 april Nieuw-Kuijk Netherlands Britt 11e Junioren Vrouwen
28 maart Bergrace, Wageningen (75) Netherlands Britt 6e Junioren Vrouwen
Bergrace, Wageningen (150) Netherlands Eric 6e Masters 2
Pieke 45e Masters 1
Jorn 47e Masters 1
Juro 56e Masters 1
Lodewijk 68e Masters 1
Bergrace, Wageningen (105) Mark DNF Elite
Le Cross des Fagnes, Xhoffraix Belgium Peter 30e Elite/belofte
21 maart Thieusies Belgium Britt 2e Junioren Vrouwen
Raid du Sart Tilman Belgium Peter 65e Algemeen
14 maart Berlicum Netherlands Britt 22e Vrouwen
Eric 70e Masters 2