Uitslagen MTB 2013

Foto Podium



EINDE WEGLATEN UITSLAGEN
Datum Wedstrijd Rijder(s)Overal
Uitslag categorie
 
2-5 juni Austria Alpentour Trophy UCI Team Nard Clabbers Team Eind uitslag SK 3
Team Ivan Peeters Team Eind uitslag SK 2
Team Jolien Janssen 9e Eind uitslag Elite Dames
Team Peter Huntjens Team Eind uitslag SK 1
Team SforZ Team ranking Team Eind uitslag SK
Team Mark v. Schie 18e Eind uitslag SK 1
Team Maarten Janssen Team Eind uitslag SK 2
Club Lodewijk Wiggers 45e Eind uitslag SK 2
Club Juro Wiggers 18e Eind uitslag SK 3
26 mei Netherlands Saarschleifen Marathon Lang Team Jolien Janssen Team TeamSRC Dames
      Team Riny van Deursen   TeamSRC Masters 2
      Team Mark van Schie 16e 6e Heren
  Netherlands Saarschleifen Marathon Kort Team Nard Clabbers Team TeamSRC Masters 1
  Netherlands MTB Trophy Holten Team Maarten Janssen 15e Amateurs
17 mei Belgium Les Cimes des Waimes Marathon Team Peter Huntjens 65e Elite
Belgium Wallonia Cup Ouren Team Peter Huntjens 15e U23
22 mei Netherlands Clubkampioenschappen MBC Midden Nederland Club Mark Schepp Team -
Club Rutger Schepp 6e -
20 mei Netherlands Streetrace Goirle Team Maarten Janssen 8e Amateurs
  Belgium Ardennen Trophy Team Peter Huntjens DNF Heren
18 mei Netherlands Ronde van Rijssen Team Maarten Janssen Team Amateurs
12 mei Netherlands Ronde van Eibergen Team Maarten Janssen 14e Amateurs
11-12 mei Netherlands Topcompetitie Apeldoorn Team Maarten Janssen 18e Amateurs
Team Nard Clabbers 9e Masters 2
Club Mark Schepp Team Funklasse
9 mei Belgium Chimes de Waimes Team Peter Huntjens 61e -
      Team Riny van Deursen 161e -
      Team Mark van Schie 68e -
  Netherlands Streetrace EDE Club Mark Schepp Team FUN
      Club Rutger Schepp DNF FUN
5 mei Netherlands 1. Lauf MTB-NRW-Cup Haltern Team Maarten Janssen Team Heren
28 april Netherlands Havelte Team Maarten Janssen 16e Amateurs
  Belgium HOT Houffalize Team Peter Huntjens 3-dgn 51e,38e,68e Heren
27 april Netherlands SKS Sorpetal Marathon 100Km Team Riny van Deursen 17e Team Masters 2
    Team Mark van Schie 18e 7e Heren
Netherlands SKS Sorpetal Marathon 50Km Team Frank Moolenaar Team Team Heren
Team Mark Schepp 37e 7e Masters 2
Team Rutger Schepp 56e 16e Masters 1
  Netherlands Ronde van de Vijver Team Riny van Deursen 12e   Masters 2
21 april Netherlands Kellerwald 120Km Team Jolien Janssen Team TeamSRC Dames
      Team Mark v. Schie 31e 15e Heren
      Team Riny van Deursen DNF    
    Kellerwald 88Km Team Nard Clabbers 59e TeamSRC Masters 1
      Club Lodewijk Wiggers 85e 36e Masters 1
      Club Rutger Schepp 45e 18e Masters 1
      Club Juro Wiggers 95e 23e Masters 2
      Club Mark Schepp 65e TeamSRC Masters 2
7 april Belgium Spa 4H Team Race Team Peter Huntjens Team Team Amateurs
6-7 april Netherlands Topcompetitie Norg Team Frank Moolenaar 7e   Amateurs
30 mrt- 1 april Netherlands Topcompetitie Nieuwkuijk Team Nard Clabbers 10e   Masters 2
      Team Maarten Janssen 24e   Amateurs
      Team Mark v. Schie 45e   Amateurs
      Team Frank Moolenaar 19e   Amateurs
      Team Jolien Janssen DNF   Dames
      Club Mark Schepp 12e   FUN
      Club Rutger Schepp 65e   FUN
24 maart Netherlands Bergrace Wageningen 180min Team Ivan Peeters 9e Team TeamSRC Masters 1
      Team Riny van Deursen crash   Masters 2
      Team Mark v. Schie 25e 8e Heren
  Netherlands Bergrace Wageningen 75min Team Frank Moolenaar 8e 7e Masters 1
  Netherlands Bergrace Wageningen 105min Team Peter Huntjens 27e 11e Amateurs
      Team Maarten Janssen 8e Team Amateurs
      Team Nard Clabbers 9e Team  Team SRC Masters 2
      Club Mark Schepp 25e 11e Team SRC Masters 1
      Club Lodewijk Wiggers 31e Team Masters 1
      Club Rutger Schepp 45e 18e Masters 1
      Club Juro Wiggers 52e 7e Masters 2
  Netherlands Bergrace Wageningen 75min (NSK) Team Jolien Janssen Team Team NSK Dames
16 maart Netherlands MTB Arkel Club Mark Schepp Team   FUN
10 maart Netherlands Berlicum Team Nard Clabbers 7e   Masters 2
      Team Frank Moolenaar 14e   Amateurs
      Team Maarten Janssen 28e   Amateurs
      Club Mark Schepp 10e   FUN
3 maart Netherlands Assen Team Nard Clabbers 9e   Masters 2
      Team Frank Moolenaar 30e   Amateurs
      Team Maarten Janssen 23e   Amateurs